USŁUGI PROJEKTU WILCZA

Projekt Wilcza pozyskuje materiały i usługi najwyżej jakości, wspierając lokalnych producentów.
Wieloletnia współpraca z zaprzyjaźnionymi przedsiębiorcami zaowocowała w bogatą ofertę elementów
wnętrzarskich i systemów technologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim zakresem naszych usług.

Parkiety

Parkiety

Układamy wszystkie podłogi! Zarówno z drewna krajowego, jak i egzotycznego. Wykonujemy m.in. cyklinowanie parkietu, a także wiele innych prac związanych z podłogami drewnianymi.

Zamów usługę
Parkiety pałacowe

Parkiety pałacowe

Wzory pałacowe przeznaczone głównie do większych powierzchni salonowych, znajdą również zastosowanie w mniejszych pomieszczeniach. Układ i wzór, zależny od upodobań Klienta, to kompozycja różnych gatunków drewna krajowego i egzotycznego.

Zamów usługę
Drzwi

Drzwi

Dostarczamy drzwi od sprawdzonego producenta, który w realizacjach stawia na funkcjonalność, trwałość i nowoczesny design. Na każdym etapie produkcji dba o najmniejsze detale. Poza projektowaniem i produkcją standardowych modeli drzwi wewnętrznych, oferujemy również realizację projektów pod indywidualne zamówienie klienta.

Zamów usługę
Metaloplastyka

Metaloplastyka

Wystrój wnętrz to nie tylko podłogi, meble i oświetlenie. Równie ważną funkcję dekoracyjną i funkcjonalną pełnią produkty wykonane z metalu. Nasz producent metaloplastyki wykonuje prace pod indywidualne wymagania i potrzeby klienta, które wcześniej ustalamy na spotkaniu konsultacyjnym.

Zamów usługę
Schody

Schody

Oferujemy atrakcyjny wybór schodów
od naszego krajowego producenta.
W asortymencie znajdują się schody drewniane, balustrady wewnętrzne, jak również schody dywanowe i schody spiralne. Produkcja schodów wewnętrznych drewnianych opiera się na materiałach najwyższej jakości.

Zamów usługę
Kuchnie i zabudowy

Kuchnie i zabudowy

Unikalne rozwiązania to klucz do zaprojektowania kuchni spełniającej wszelkie wymagania. Nasza oferta umożliwia realizacje wielu niestandardowych projektów szafek kuchennych, blatów oraz innych elementów wyposażenia wnętrz.

Zamów usługę

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

Ściśle współpracujemy ze wszystkimi naszymi Klientami. Staramy się, aby ukończone projekty odzwierciedlały ich osobisty gust i wymagania. W Projekt Wilcza dążymy do najwyżej jakości oferowanych usług.

6

Damian

Opiekun Klienta/Architekta

Call Now Button